شتابدهنده تک accelerator

شتابدهنده چیست و کمکی می تواند به شما بکند؟

شتابدهنده ها نقش زیادی در راه اندازی استارتاپ ها در دنیا دارند. همچنین شواهد اولیه نشان دهنده نقش و تاثیر زیاد شتابدهنده ها بر نتیجه راه اندازی استارتاپ ها و همچنین عملکرد استارتاپها بوده است.

شتابدهنده ها از استارتاپ های Growth-driven (رشد محور) از طریق آموزش، مربیگری، و تامین مالی حمایت می کنند. استارتاپ ها برای مدت زمان مشخصی به شتابدهنده وارد می شوند. تجربه شتاب دهی یک فرایند آموزش فشرده، سریع و همه جانبه با هدف افزایش سرعت چرخه عمر یک شرکت جوان و خلاق، تنها در چند ماه است.

شتاب دهنده تک چگونه بوجود آمد؟

شتابدهنده تک در واقع حاصل هم فکری جمعی تعدادی از بزرگان صنف IT کشور است که به آینده فناوری و اقتصاد IT و ICT اندیشیده اند و نتیجه این هم فکری ها بستری شد با موضوع حمایت از افرادی که طرز فکر شبیه به خودمان دارند؛ افرادی که به پیشرفت اقتصادی می اندیشند، جوان، نیازمند سرمایه اما خوش فکر و ایده پرداز هستند تا این ها هم تبدیل به اجزای بخش خصوصی شوند.

 

روال ورود به شتابدهنده تک چگونه است؟

 1. تکمیل فرم درخواست پذیرش
 2. بررسی فرم های ثبت شده توسط کمیته داوران تک
 3. دعوت از تیم های منتخب برای مصاحبه و ارائه حضوری
 4. اعلام نام پذیرفته شدگان و دعوت برای ورود به شتابدهنده

با پذیرش در شتابدهنده تک چه چیزهایی به دست خواهید آورد؟

برنامه شتابدهی تک، یک برنامه ۱۲ هفته ای که با هدف شتابدهی به استارتاپ شما طراحی شده است.

تمرکز برنامه شتابدهی ما، کمک به شماست که نیاز موجود در بازار را کشف کنید، و محصولات و خدماتی را بسازید که بتواند به آن نیازها، پاسخ دهد، انطباق محصول/بازار را کسب کنید و به سرعت در میان مخاطبان، جذابیت، تقاضا و کشش ایجاد کنید و حتی بفروشید.

در طول هر برنامه شتابدهی موارد زیر به شما ارائه خواهد شد:

۱. تامین سرمایه:

ارائه منابع، آموزش و راهنمایی، زیر ساخت ها، فضای کار جذاب، و سرمایه نقدی (جمعا  به ارزش ۳۵۰ تا ۴۰۰ میلیون ریال) به اندازه لازم که هزینه های شما را در طول دوره شتابدهی پوشش دهد. حداقل میزان سرمایه نقدی ۱۳۵ میلیون ریال است که در طول ۳ ماه به شما ارایه می گردد. ضمنا به نسبت تعداد افراد تیم، و پیشرفت کار امکان افزایش این مبلغ وجود دارد.

۲. آموزش و پرورش:

تجربه در کارآفرینی حرف اول را می زند. چه خودتان تجربه کنید چه از تجربیات دیگران بهره ببرید. اینکه کارآفرینان موفقی که راه را پیش از شما پیموده اند، و سرمایه گذارانی که دیده اند چه چیزهایی جواب می دهد، در کنار شما باشند چیزی نیست که به صورت معمولی به توانید بدست بیاورید. شما در تک، از بزرگان صنایع مختلف بخصوص فناوری اطلاعات و ارتباطات همفکری و راهنمایی خواهید گرفت.

۳. معرفی، حمایت و قراردادن در معرض دید:

ما به شما کمک می کنیم تا به رسانه های مختلف دسترسی پیدا کنید و پیام تجاری تان را به گوش تعداد بسیار بیشتری از افراد برسانید. منتورهای ما دسترسی به شبکه های گسترده کسب و کار خود را برای شما مهیا خواهند کرد و این یعنی دسترسی به سرمایه گذاران، مشتریان احتمالی، شرکای راهبردی و …

 

اضافه بر موارد بالا چه مزایا و امکانات دیگری در اختیار شما قرار خواهد گرفت؟

افزون بر دسترسی به منابع زیرساختی، شبکه ها و پایگاه های دانشی ما، استارتاپ های پذیرفته شده از تجارب، نظرات و توصیه های تعدادی از باهوش ترین افراد در دنیای استارتاپ ها هم بهره مند می شوید.

 1. دسترسی به زیرساخت های ما
 2. منتوریگ و آموزش ها و مشاوره های حرفه ای توسط افراد خبره
 3. معرفی به سرمایه داران معتبر و شبکه های تجاری
 4. استفاده کامل از امکانات و فضای کاری منحصر به فرد
 5. دسترسی اولیه به بازارها و مشتریان احتمالی
 6. فراگرفتن روش های کشف نیاز واقعی در بازارها و ساختن محصولات که برای مردم ارزشمند است
 7. دسترسی به خدمات کسب و کار (امور حقوقی، مالی، حسابداری، و…)
 8. فرصت ارائه ایده و محصول به سرمایه گذاران

 

همین حالا درخواست پذیرش بدهید!