۵ دی

گزارش حضور شتابدهنده تک در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ

نمایشگاه الکامپ امسال هم از تاریخ ۲۵ – ۲۸ آذرماه برگزار شد. امسال شاهد شور و شوق و جنب و جوش زیادی در سالن ۱۸ (الکام استارز) که استارتاپ ها در آنجا حضور داشتند بودیم و به عقیده بسیاری از افراد این سالن پربازدیدترین قسمت نمایشگاه امسال بود.

ما در شتابدهنده تک هم در این سالن در کنار استارتاپها قرار داشته و به معرفی خدمات و شرایط پذیرش تیم ها و پاسخ به سوالات آنها پرداختیم، همچنین افتخار بازدید و گفتگو با معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ایران و رئیس بنیاد ملی نخبگان و همچنین جناب آقای دکتر واعظی وزیر محترم فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران را نیز از غرفه شتابدهنده تک داشتیم.

در گفتگوها و صحبتهایی که با بازدیدکنندگان از غرفه تک داشتیم متوجه شدیم، مسئله ای که برای خیلی از استارتاپها جذاب است نداشتن محدودیت زمانی در تک برای ثبت درخواست ورود به شتابدهنده است و خیلی از افراد با ما موافق بودند که زمان برای آنها مهم است و اگر بخواهند صبر کنند تا دوره یک شتابدهنده شروع شود زمان زیادی که برای آنها مهم و حیاتی است را از دست می دهند.

نکته دیگری که با اسقبال افراد مواجه شد حضور منتورهای واقعی و با تجربه در شتابدهنده تک بود. آنها نیز این موضوع را قبول داشتند که هرکسی نمیتواند آنها را راهنمایی کند و آن شخص باید حتما خودش کسب و کاری را راه انداخته باشد و با چلشها و مشکلات آن آشنا باشد تا بتواند به آنها مشاوره و راهنمایی دهد.

در ادامه تصاویری از این نمایشگاه را ملاحظه می فرمایید.

 

DSC_0077

photo_2016-12-19_09-27-22

photo_2016-12-19_09-29-31

photo_2016-12-19_09-26-23

DSC_0156

DSC_0119

DSC_0101


روابط عمومی
شتابدهنده تک TAC، توسط پیشکسوتان بخش خصوصی فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور برای حمایت از کارآفرینان جوان و خوشفکر ایران عزیزمان راه اندازی شده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *