۱۳ بهمن

حمایت از جوانان خوشفکر گیلان: چگونه در شهر و دیار خود به موفقیت برسید؟

برای رسیدن به موفقیت تجاری، دیگر نیازی به مهاجرت به تهران نیست!

برخی تصور می کنند رسیدن به موفقیت، نیاز به پیشنیازها و زیرساخت ها و سرمایه های بزرگ دارد و به دنبال آن باید به تهران و دیگر شهرهای بزرگ رفت. این افراد از این موضوع غافل هستند که هزینه های زندگی در شهرهای بزرگ، بسیار زیاد و دردسرها و گرفتاری هایش هم بیشتر است. اضافه بر آن، نمی دانند که ابزارها و دانشی که ما امروزه به لطف اینترنت در هرجای کشورمان می توانیم به آن ها دست پیدا کنیم و به کار ببریم، همان هایی است که هم سن و سال های ما در کلان‌شهرهای داخل و خارج کشور دارند استفاده می کنند.

البته این واقعیت را نمی توان انکار کرد که تمرکز بسیاری از امکانات در شهرهای بزرگ بخصوص تهران موجب شده است تا بسیاری از افراد از شهر و دیار خود در جستجوی فرصت های بیشتر و بهتر به این شهر مهاجرت نمایند. به همین دلیل تعداد زیاد جوانان جویای کار، تعداد زیاد فارغ التحصیلان بیکار دانشگاه ها و عدم وجود ظرفیت در بخش دولتی و معضل اشتغال این قشر از جامعه، نیاز ورود بخش خصوصی را به این موضوع برجسته تر می کند.

شتابدهنده تک یک مرکز کاملا خصوصی حمایت و سرمایه گذاری بر روی کسب و کارهای نوپا می باشد که به همت تعدادی از بزرگان فناوری اطلاعات کشور برای پرورش و حمایت از زیست بوم کارآفرینی در کشور ایجاد شده است. حمایتی که نتیجه اش رشد اقتصادی دانش بنیان و نوآوری محور در همه جای کشور می باشد.

اطلاعات بیشتر و ثبت نام

رویداد شتابدهی و سرمایه گذاری شتابدهنده تک در استان گیلان:

شتابدهنده تک، در نظر دارد تا جوانان پرتلاش، با استعداد و صاحب فکر گیلان را برای رسیدن به هدفهای بزرگ حمایت کند. این حمایت ها در واقع پیش نیازها و سرمایه گذاری هایی است که برای شروع یک کسب و کار لازم می باشد و با وجود آنها ریسک افراد برای شروع بسیار کمتر و در نتیجه ترس آنها از شکست نیز کاهش می یابد.

ما، به عنوان یک مرکز برآمده از درون بخش خصوصی، با توجه به پتانسیل بالای افراد و تیم های خوشفکر در گیلان، به این استان زیبا آمده ایم تا دست به دست مردمان خونگرم دیار میرزا، در توسعه اقتصاد دانش بنیان، اشتغالزایی و ارزش آفرینی برای این خطه پرتوان، نقش داشته باشیم و فضایی ایجاد نماییم تا سرمایه های انسانی گیلان ترغیب شوند توان و تلاش و اندیشه ی خود را در داخل استان خود صرف کنند و به موفقیت برسند.

به همین دلیل، رویدادی برای داوری و انتخاب ایده ها و محصولات و خدمات نوآورانه به سرمایه گذاران این مرکز در تاریخ ۵ اسفند ۹۵ در شهر زیبای رشت برگزار خواهد شد. به یاد داشته باشید که مهلت ثبت نام تا ۱ اسفند ماه می باشد و اولویت شرکت در رویداد به ترتیب زمان ثبت نام است پس حتما هر چه سریعتر ثبت نام کنید.

پشتیبانی و حمایتهای شتابدهنده تک از ایده ها و استارتاپ های برگزیده عبارتست از:

هدایت و راهنمایی های حرفه ای توسط پیشکسوتان صنعت فناوری کشور، سرمایه گذاری نقدی، تامین امکانات و زیر ساختها، فضای کاری، دسترسی به بازارهای تهران و کشور و… که تمام این حمایت ها و پشتیبانی ها در طی دوره ای سه ماهه به تیم هایی ارائه می شود که پس از مراحل مختلف داوری در این مرکز پذیرفته شده اند.

در پایان دوره شتابدهی تیمهای برتر به بازارهای بزرگتر و سرمایه گذاران خطرپذیر جهت توسعه و رشد بیشتر کسب و کارشان معرفی می شوند. تمام هدف ما شتاب دادن به حرکت درست و حساب شده جوانان پرتلاش کشورمان در راستای ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی و کارآفرینی می باشد تا آنها بتوانند همگام با دنیای پر شتاب امروز به سمت موفقیت حرکت کنند.

اطلاعات بیشتر و ثبت نام


روابط عمومی
شتابدهنده تک TAC، توسط پیشکسوتان بخش خصوصی فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور برای حمایت از کارآفرینان جوان و خوشفکر ایران عزیزمان راه اندازی شده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *