۸ شهریور

حضور شتابدهنده تک در اولین رویداد بازار منطقه ای تبادل فناوری همدان

اولین رویداد بازار منطقه ای تبادل فناوری استان همدان در اول شهریور ماه امسال با همت پارک علم و فناوری استان همدان برگزار شد که شتابدهنده تک نیز به عنوان حامی برای آشنایی با اکوسیستم استارتاپی و فناوری همدان و بررسی استارتاپ های این استان و استان های مجاور در این رویداد حضور پیدا کرد.
در این رویداد یک روزه بیش از ۶۰ استارتاپ و تیم های دانش بنیان حضور پیدا کردند که فرصتی ۳ دقیقه ای برای ارائه مقابل سرمایه گذاران و داوران به هر تیم اختصاص یافته بود. همچنین نمایشگاهی با حضور تیم ها و سرمایه گذاران در خلل این مراسم برای مذاکرات جداگانه نیز برپا شده بود که شتابدهنده تک نیز در غرفه اختصاصی خود با برخی تیم ها به طور اختصاصی به صحبت و مذاکره پرداخت.
در انتهای این رویداد پنل تخصصی بررسی اکوسیستم نوآوری همدان با حضور جمعی از فعالان حوزه استارتاپی و کارآفرینی برگزار گردید که در این پنل جناب آقای سهیل عباسی مدیرعامل شتابدهنده تک نیز به عنوان سخنران پنل از لزوم توجه به شهرستان ها و استفاده از ظرفیت ها و همچنین اهمیت ساختارهای فرهنگی در اعتلای اکوسیستم استارتاپی سخنانی ایراد کرد.

تصاویر:


روابط عمومی
شتابدهنده تک TAC، توسط پیشکسوتان بخش خصوصی فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور برای حمایت از کارآفرینان جوان و خوشفکر ایران عزیزمان راه اندازی شده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *