در اولین رویداد دورخیز نوآورانه چه گذشت؟

اولین دوره از سلسله رویدادهای دورخیز نوآورانه با حمایت شتابدهنده تک با همکاری دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران همزمان با چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع از ۱۵ الی ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ برگزار گردید.

رویداد دورخیز با نگاهی کاربردی با هدف ایجاد درک واقعی از نیاز و مشکل و ارائه بهترین راه حل نوآورانه روی سه حوزه کلیدی نوآوری شهری، گردشگری و سلامت تمرکز کرده و با فعالان فرهنگ سازی هر چه بهتر این اکوسیستم همراه شد.

این رویداد یک برنامه آموزشی و عملی ۴ روزه شامل مراحل مختلف و جذاب بود که در آن چالش ها و مسائل سازمان ها، کسب و کار ها و صنایع مختلف در چارچوب محورهای مدنظر مطرح شده و در طول مدت برنامه، تیم ها با حضور در کارگاه های آموزشی مثل ساختن Lean Startup ،MVP، مصاحبه با مشتریان و نحوه ارائه به سرمایه گذار بر اساس چارچوب JTBD Startup، برنامه های منتورینگ و مشاوره و همچنین کارگروهی که توسط شتابدهنده تک مدیریت شد، به دنبال حل این چالش ها با ایده های نوآورانه خود پرداختند.

تیم های منتخب در روز اختتامیه از جوایز حمایتی ارائه شده توسط شتابدهنده تک با همراهی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت، برای اجرایی کردن  ایده های خود بهره مند خواهند شد.

امیدواربم این رویداد، دورخیزی باشد برای جهش به پیشرفت اقتصادی نوآورانه و تقاضامحور بر اساس نیاز جامعه.

خلاصه گزارش این رویداد را زیر می توانید اینجا ببینید.

 


روابط عمومی
شتابدهنده تک TAC، توسط بخش خصوصی فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور برای حمایت از استارتاپ ها و کارآفرینان جوان و خوشفکر ایران عزیزمان راه اندازی شده و فعالیت می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *