۷ اسفند

همکاری با مربیان

همکاری شتابدهنده تک با مربیان

ما در شتابدهنده تک بعد از بررسی تعداد زیاد تقاضاهای مطرح شده در زمینه همکاری با ما به عنوان مربی تصمیم گرفتیم برای این کار روشی را در پیش بگیریم. برای این کار بهتر است اول تفاوت مربی را با منتور بیان نماییم:

منتور کیست؟

از دیدگاه ما منتور به کسی گفته می شود که پیر این حرفه و کسب و کار است و سالهای زیادی از عمرش را برای اینکار گذاشته و توانسته به تجربیات ارزشمندی دست پیدا کند. این افراد کسانی هستند که مشغله های فراوانی دارند و وقتشان بسیار ارزشمند می باشد. شاید بتوان نقش آنها را برای افراد مانند مرشد در نظر گرفت که با کلمه و جمله ای جادویی می توانند تغییر زیادی در زندگی کاری افراد ایجاد کنند.

 

مربی کیست؟

از دیدگاه ما مربی کسی نیست که فقط ۴ تا کتاب در زمینه کارآفرینی خونده باشه و خودش هیچ کاری انجام نداده باشه و فقط اهل حرف زدن باشه. ما به کسی مربی می گوییم که تجربه اجرایی داشته باشد حالا فرقی نمی کنه موفق بوده یا ناموفق!!

 

ما در شتابدهنده تک افتخار داریم که از تجربه بزرگان در این بخش به عنوان منتور استفاده نماییم. منتورهای ما با وجود مشغله زیاد وقت ارزشمند خود را در اختیار تیمها گذاشته و راه و روش درست بیزینس را به آنها نشان میدهند.

حال با توجه به درخواست شما عزیزان قصد داریم تا از همکاری افرادی به عنوان مربی نیز استفاده نماییم.

اگر فکر می کنید شخصی هستید که با معیارهای ما هماهنگی دارد. به ما ایمیل بزنید و رزومه خودتان را بفرستید. ما برای جبران خدمت مربیان علاوه بر معرفی آنها در این زیست بوم روشهای هیجان آوری داریم!

ایمیل های خود را به آدرس pr@tac.ir  ارسال نمایید.

 


روابط عمومی
شتابدهنده تک TAC، توسط بخش خصوصی فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور برای حمایت از استارتاپ ها و کارآفرینان جوان و خوشفکر ایران عزیزمان راه اندازی شده و فعالیت می کند.