نوآوری باز - نوآوری در مدل های کسب و کار - خدمات شتابدهنده تک به شرکت‌ها و سازمان‌ها

پیش از آنکه استارتاپ‌‌ها کسب و کارتان را زیر و رو کنند، آن را متحول کنید...

ما به شرکت های و سازمان ها کمک می کنیم تا با تعامل با استارتاپ ها، پروژه های نوآورانه را در راستای اهداف و برنامه های تجاریشان با هدف کشف بازارها و مشتریان جدید، و مسیرهای تازه درآمدزایی و عقب نماندن از موج تغییرات فناوری اجرا نمایند و سهمی از آینده داشته باشند. با پیشرفت تکنولوژی به خصوص فناوری اطلاعات در کشورمان شاهد ایجاد فرصت های جدیدی در فضای کسب و کار هستیم، در همین راستا برخی سازمان ها و شرکت ها بخش های را در قالب تحقیق و توسعه یا SBU و ... برای بهره وری بیشتر از توان و ظرفیت خود در فناوری ایجاد نموده اند که علاوه بر پیچیدگی های زیاد، هزینه های گزاف و ریسک های بزرگی را نیز به همراه داشته است.

برای ایجاد فضای نوآورانه و همچنین ایجاد پویایی و حل چالش های سازمان ها راهکارهای استراتژیک دیگری را نیز می توان پیشنهاد داد که علاوه بر هزینه های پایین تر، خروجی های بهینه و کاملا عملی را بدنبال خواهد داشت. می توان گفت که استارتاپ ها در لبه تکنولوژی و نوآوری اولین گام ها را بر می دارند و راهکارهای نوآورانه آن ها تحولات عظیمی در ساختار زندگی مردم و رفع مشکلات سازمانی و شخصی ایجاد نموده است. 

شتابدهنده تک در فضای استارتاپی ایران با هدف حمایت از کارآفرینی و نوآوران بیش از ۲ سال است که استارتاپ های مستعد را شناسایی، پرورش و به سوی بلوغ سوق می دهد. ما در این مدت با بیش از ۱۵۰۰ استارتاپ به طور مستقیم ارتباط داشته ایم و تیم های متعددی را تحت نظر گرفته، بررسی کرده ایم و در برنامه شتابدهی حمایت نموده ایم. به پشتوانه این تجربه گران بها با مشکلات و سختی های این مسیر کاملا آشناییم و باور داریم با همکاری استراتژیک با سازمان ها و استفاده از توان، زیر ساخت ها و آورده های هر سازمان و همگام سازی آن با تجارب و توان شتابدهنده تک در شناسایی، پرورش و به بلوغ رساندن استارتاپ ها، هم ریسک حضور سازمان ها در این حوزه کاهش خواهد یافت و هم این همکاری استراتژیک نتایج نوآورانه زیادی برای سازمان بدنبال خواهد داشت. شتابدهنده تک برای ایجاد فضای «نوآوری باز» اقدام به همکاری با سازمان ها و شرکت ها می نمایید.

 

ویژگی خدمات ما

به شرکت ها و سازمان ها برای ایجاد تعاملات سازنده و هم افزایی با استارتاپ ها

 

حفاظت از اعتبار برند شرکت ها
ما می دانیم که برند و اعتبار هر شرکت یا سازمانی چه اندازه با ارزش است. بنابراین خدماتمان را طوری طراحی کرده ایم که در هیچ مرحله از آن، برند شما به دلیل اشکالات و نواقص ذاتی استارتاپ ها خدشه دار نشود
تمرکز بر نوآوری های نیاز محور
هر جا نیازی در جامعه یا بازارها به درستی کشف شده و راه حل نوآورانه مناسب برای آن ارائه گردیده است، موفقیت اتفاق افتاده است. سمت و سوی خدمات ما به نوآوری بر اساس نیازهای موجود در بازارها یا ایجاد نیازهای جدید است
حفظ استقلال استارتاپ ها
روش کاری ما، مانع از تداخل کاری استارتاپ و شرکت بزرگ می شود و موجب می شود آزادی و چابکی در استارتاپ باقی بماند

 

   

سونامی بزرگی در فضای کسب و کار ایران در راه است...

پیش از آنکه کسب و کار شما را با خود ببرد بهتر است چاره ای بیاندیشید

 

 

 

 

 

 

خدمات ما

خدمات ما به شرکت ها و سازمان هایی که در جستجوی نوآوری هستند به ۲ صورت است

۱. کشف و رصد استارتاپ های مرتبط

این برنامه مختص شرکت هایی است که به دنبال راه حل های نوآورانه، مدل های کسب و کار جدید و فناوری های نوظهور می گردند که می تواند تاثیر بزرگی را بر حال و آینده کسب و کارشان بگذارد. در این برنامه، یک روند متمرکز و در حال جریان از جستجو، کشف، پایش و بررسی استارتاپ ها طی می شود تا استارتاپ مناسب را برای همکاری، سرمایه گذاری و تعامل با شرکت ها پیدا کنیم که منجرب به یک بازی برد-برد برای استارتاپ و هم شرکت شود.

۲. برنامه شتابدهی تخصصی متمرکز بر یک صنعت یا بخش

برنامه های شتابدهی متمرکز بر یک صنعت که با همکاری شرکت های فعال در آن صنعت و توسط تیم با تجربه شتابدهنده تک برگزار می گردد. . حمایت از استارتاپ ها و سرمایه گذاری روی آن ها اگردر قالب دوره شتابدهی صورت بگیرد به دلیل تجربه، آموزش ها، منتورنیگ و نظارت مناسب از ابتدای ورود تا پایان شتابدهی، ریسک شکست استارتاپ و هدر رفت سرمایه را بشدت کاهش می دهد. در این راستا با استفاده از توان فکری، ساختاری و آورده های شرکت ها مانند تجربه، منتورینگ، ارتباط با صنعت، شراکت های استراتژیک و همچنین همگام سازی آن با توان و تجربه شتابدهنده می توان اقدام به شتابدهی مشترک برروی استارتاپ هایی که در راستای اهداف و سیاست های سازمان قرار می گیرند، نمود. و در انتهای برنامه شتابدهی نیز در صورت تمایل، سرمایه گذاری لازم برروی استارتاپ صورت پذیرد. شرکت هایی حاضر در این برنامه ها، به عنوان شریک تجاری شتابدهنده تک در طی روندهای مهم این برنامه ها حضور فعال خواهند داشت.

 

نمی دانید از کجا باید شروع کنید؟

با ما تماس بگیرید تا به شما یاری رسانیم هم نوآوری را به کسب و کارتان بازگردانیم.

از طریق ایمیل info@tac.ir و شماره تماس ۲۲۵۰۹۷۹۰-۰۲۱ با ما در ارتباط باشید.
تماس بگیرید »