۲۳ اسفند

demoday

گزارش ارائه استارتاپهای شتابدهنده تک به سرمایه گذاران

شتابدهنده تک در روز ۲۲ اسفند ماه شاهد حضور سرمایه گذاران محترم از شرکتهای سرمایه گذاری جسورانه، صندوقهای تامین مالی،شرکتهای خصوصی و سرمایه گذاران فرشته بود که قبول دعوت کرده و با وجود روزهای پر مشغله آخر سال در جلسه ارائه دو استارتاپ ارسال آسان و بلیط بین  در محل شتابدهنده تک در فضایی گرم و صمیمانه حضور پیدا کردند.

این جلسه، نتیجه چندین ماه تلاش و کوشش  اعضای پرتلاش و کوشای این دو تیم بوده و امیدواریم که بتوانند نتیجه زحمات خود را به بهترین نحو ببینند.

در ابتدای این جلسه آقای سهیل عباسی مدیرعامل شتابدهنده تک ضمن خوشامدگویی به مهمانها در مورد روند کار شتابدهنده تک و نحوه انتخاب تیم ها صحبت کردند. ایشان بیان کردند که از ابتدای سال تاکنون بیش از ۵۰۰ درخواست از سراسر کشور برای حضور در این شتابدهنده ارسال شده و پس از بررسی های دقیق تاکنون ۸ تیم در این مجموعه پذیرفته شده اند. در مورد انتخاب تیم ها محصول اولیه و تیم داشتن از معیارهای مهم برای داوران این شتابدهنده می باشد. در ادامه جلسه آقای علی فولادی از تیم بلیط بین به معرفی این تیم پرداختند. پس از آن نوبت به تیم ارسال آسان رسید که آقای داوود جهانپناه نتیجه تلاشها و فعالیتهای خود در دوران شتابدهی را به سرمایه گذاران ارائه نمودند.

 

دمودی

دمودی

دمودی

دمودی

دمودی


روابط عمومی
شتابدهنده تک TAC، توسط بخش خصوصی فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور برای حمایت از استارتاپ ها و کارآفرینان جوان و خوشفکر ایران عزیزمان راه اندازی شده و فعالیت می کند.


یک نظر “گزارش ارائه استارتاپهای شتابدهنده تک به سرمایه گذاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *