۲ تیر

پذیرش در شتابدهنده راهِ‌دور تک آغاز شد

شتابدهنده تک برای کمک به کارآفرینی و رشد اقتصادی نوآوری محور به صورت متوازن در کل کشور همواره تلاش نموده است تا بهترین و خوشفکرترین جوانان کارافرین را از سراسر کشور پذیرا باشد و حمایت نماید.

با توجه به تعداد بالای درخواست های حمایت دریافت شده از استان های محتلف کشور، برآن شدیم تا شرایطی را مهیا سازیم تا جوانان جویای نام و موفقیت را بدون نیاز به مهاجرت به تهران، در شهر و دیار خود حمایت نماییم. به این ترتیب پروژه جدیدی با نام «شتابدهنده راه‌دور تکTAC Distance Accelerator » را رونمایی کرده ایم.

چرا شتابدهنده راه دور تک؟

شرایط اقتصادی و اقلیمی کشور عزیزمان ایران طوری است که دسترسی کارآفرینان در شهرهای مختلف به منابع و بازارها به یک اندازه نیست و در نتیجه جوانان با استعداد و کارآفرین در جستجوی فرصت های بهتر به شهرهای بزرگتر مهاجرت می نمایند. این مهاجرت دشواری های خود را در پی دارد و همه این امکان برایشان مهیا نیست. بنابراین برای کمک به ایجاد فرصت های برابر و دسترسی متوازن تیم های کارآفرین از هر شهری به منابع اولیه مورد نیاز برای ایجاد کسب و کار خود، پروژه «شتابدهنده راه‌دور تک» راه اندازی شده است.

مزایای شتابدهنده راه دور چیست؟

در این روش جدید که برای اولین بار در ایران آغاز به کار نموده است، تمامی کارآفرینان و صاحبان استارتاپ ها از سراسر کشور می توانند نسبت به ثبت درخواست پذیرش و حمایت توسط شتابدهنده تک اقدام نمایند و در صورت پذیرفته شدن در مرحله داوری اولیه، به برنامه شتابدهی تک وارد شوند و از مزایا و امکانات و حمایت های زیر  (بدون نیاز به حضور  فیزیکی در تهران) به مدت ۶ ماه الی ۱ سال بهره مند گردند:

 1. راهنمایی و منتورینگ از طرف پیشکسوتان و کارآفرینان برتر
 2. سرمایه نقدی به میزان برآورد لارم برای پروژه
 3. روابط و ارتباطات تجاری کاربردی
 4. دسترسی به مشتریان اولیه و بازارهای تهران و شهرهای بزرگ
 5. سرورهای قدرتمند
 6. معرفی به شبکه سرمایه گذاران جهت سرمایه گذاری های مراحل بعد

لازم به ذکر است که شتابدهنده تک در ازای ارائه موارد فوق با تیم کارآفرین به میزان کوچکی، شریک خواهد شد یعنی شراکت در موفقیت و هم شکست احتمالی. و در نتیجه آن کسب و کار نوپای ایجاد شده را از خود خواهد دانست که این یعنی پایین آوردن ریسک برای کارآفرینان.

چگونه پذیرش بگیرم؟

برای ورود به دوره شتابدهی راه دور تک ابتدا باید درخواست خود را از طریق سامانه اختصاصی ما ثبت نمایید تا توسط تیم داوران بررسی گردد. پس از بررسی و در صورت تایید مراحل بعدی انجام خواهد شد.

 1. ثبت نام و تکمیل فرم های آنلاین شتابدهنده تک
 2. بررسی توسط داوران
 3. اعلام نتیجه (پذیرش یا عدم پذیرش، و دلایل رد درخواست)
 4. در صورت پذیرش: دعوت به جلسه هماهنگی
 5. ورود به دوره شتابدهی راه دور تک برای حرکت پرشتاب به سوی موفقیت

 

از هر جای ایران که هستید، بیایید تا دست به دست هم دهیم به مهر و میهن خویش را کنیم آباد…

درخواست پذیرش دهید


روابط عمومی
شتابدهنده تک TAC، توسط بخش خصوصی فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور برای حمایت از استارتاپ ها و کارآفرینان جوان و خوشفکر ایران عزیزمان راه اندازی شده و فعالیت می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *